O firmie

Kilka słów O Nas... Kim Jesteśmy?
Firma ROREK - to zespół młodych, ambitnych i pomysłowych ludzi, których pasją jest tworzenie i projektowanie wyjątkowego, wyróżniającego się wzornictwa. Jesteśmy polskim producentem odzieży dziecięcej oraz akcesoriów zimowych, takich jak czapki zimowe, szaliki, kominy, które wykonujemy z wysokiej jakości przędz i materiałów. 

Nasza Pasja...
To projektowanie oraz produkcja nowego wzornictwa, które tworzymy specjalnie dla Ciebie. Dzięki docenieniu naszej działalności przez Klientów firma ROREK prężnie rozwija się na polskim oraz europejskim rynku.

Działamy z myślą o Tobie ...
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów stworzyliśmy dla nich sklep internetowy Rorek.eu oraz pierwszą w sieci hurtownię z naszym asortymentem, dzięki której coraz większa ilość zadowolonych odbiorców hurtowych może zaopatrywać w naszą markę swój asortyment.

Co kryje w sobie Nowa Marka?
Marka ROREK to nie tylko zadowolenie naszych Klientów, ale to również wysoka jakość naszych produktów. Naszym priorytetem jest dobór jak najlepszej jakości przędz, tkanin i dzianin. Cenimy polską jakość, zachowując przy tym dobrą ofertę cenową.

U nas masz w czym wybierać...
Nasze kolekcje wyróżnia spośród innych bogata gama kolorystyczna. Tworzymy również niepowtarzalne wzornictwo, uzyskując barwne i wyjątkowe produkty, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie. 

Dla kogo szyjemy i tworzymy...

Działamy zarówno na płaszczyźnie odbiorców hurtowych, jak i klientów detalicznych. Współpracujemy również z indywidualnymi firmami, dla których wykonujemy autorskie projekty czapek i kominów.

Pracujemy:

Od Poniedziałku do Piątku w godzinach  9.00 – 15.00

Sobota, Niedziela: Zamknięte

Kontakt:

e-mail: biuro@rorek.eu 

Informacje o ofercie hurtowej zamówieniach indywidualnych:

mobil. +48 504 22 00 11
e-mail: biuro@rorek.eu (w tytule proszę dopisać "oferta hurtowa")