Współpraca

Nasi Klienci są dla nas najważniejsi, dlatego robimy wszystko, aby współpraca opierała się na prostych i elastycznych warunkach dla obydwu stron. Dlaczego warto wybrać naszą firmę w branży?

Bogata oferta

W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór czapek zimowych, kominów oraz różnorodnych akcesoriów stanowiących uzupełnienie dodatków w Twojej garderobie. Wybierać możesz spośród kilkunastu dostępnych wersji kolorystycznych.

Nietypowe wzornictwo

Oprócz kolorystyki zwracamy również szczególną uwagę na to, aby wzornictwo naszych produktów było wyjątkowe i odróżniało się spośród innych na rynku. U nas zamawiasz produkty naszego projektu i naszego wykonania.
Wysoka jakość i atrakcyjne ceny.
Myślisz, że to niemożliwe? Sprawdź naszą ofertę, a przekonasz się, że my to osiągnęliśmy. Dokładamy starań, aby każdy znalazł w naszej ofercie coś dla siebie, jednocześnie płacąc za to przyzwoitą cenę.

Sklep i Hurtownia w sieci...

...to najszybszy i najtańszy sposób na zrobienie zakupów. Zarówno Klienci detaliczni, jak i odbiorcy Hurtowi mogą skorzystać z naszych udogodnień. Wystarczy znaleźć nas pod adresem www.rorek.eu, a reszta jest już bardzo prosta.

Szybka realizacja zamówienia

Szanujemy cenny czas naszych Klientów, dlatego każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Zawsze ustalamy możliwie najszybszy termin realizacji zlecenia. Wysyłając zamówienie za pośrednictwem firmy kurierskiej, trafia ono na miejsce Adresata już następnego dnia roboczego.

Zlecenia indywidualne

Każde nietypowe zlecenie jest dla nas wyzwaniem, które chętnie podejmujemy. Współpracujemy z Agencjami reklamowymi, a także szyjemy wzory według pomysłu Klienta. Zelecenia Indywidualne charakteryzują u nas proste i dogodne warunki ich realizacji: sam wybierasz rodzaj przędzy, kolorystykę i wzornictwo. Na Twoje życzenie możemy wykonać haft z wybraną przez Ciebie aplikacją. My oczywiście chętnie doradzimy najdogodniejsze rozwiązania dla Ciebie.

Młody, kreatywny i ambitny zespół...

... to siła naszej firmy. Działamy w zgranym zespole ludzi, dla których praca to również przyjemność. U nas żadne pytanie Klienta nie pozostaje bez odpowiedzi, prowadzimy Twoje zamówienie tak, abyś na bieżąco wiedział o etapach jego realizacji, oszczędzając Twój cenny czas . Dokładamy wszelkich starań, aby nasz Klient był usatysfakcjonowany ze współpracy z nami.