• produkt polski
  Produkty z naszej oferty w całości powstają w Polsce - to tutaj kupujemy przędzę, tkaniny, dzianiny, projektujemy nowe kolekcje, które następnie szyjemy w naszej szwalni.
 • robota ręczna
  Handmade -wysokiej jakości produkty w całości lub częściowo wykonanie ręcznie.

Naturalny pompon z jenota - Duży

ID: 1364

-26%66,00 zł

cena: 49,00 zł
11,63 €

Naturalny pompon z jenota - Duży
 • Naturalny pompon z jenota - Duży
 • Naturalny pompon z jenota - Duży
 • Naturalny pompon z jenota - Duży
 • Naturalny pompon z jenota - Duży

  Naturalny pompon z jenota - Duży

  ID: 1364

  -26%66,00 zł

  cena: 49,00 zł
  11,63 €

  Wybierz kolor
  • Jenot kolor NATURALNY BIELONY.
  • Jenot kolor NATURALNY.
  Ilość:
  UlubionePoleć

  Pompon wykonany z naturalnego futra jenota. Dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych (odcieniach)

  1. Kolor NATURALNY (szary/beżowy/brązowy) - odcień dobierany jest losowo.

  2. Kolor NATURALNY BIELONY (beż/brąz - rozjaśniane farbowaniem) - odcień dobierany jest losowo.

  Średnica:

  • nie mniej jak 12 cm + igły (razem +/- 18 cm)
  • pompon mocowany jest za pomocą wstążeczki.

  * kolor, wymiar może delikatnie się różnić, w zależności od rodzaju i grubości futerka - proszę zwrócić uwagę że jest to produkt naturalny i znalezienie dwóch identycznych pomponów jest praktycznie nie możliwe.

  Brak komentarzy, bądź pierwszy!

  Oceń produkt:
  Dodaj recenzję:

  Informacje o wysyłce:

  Przedpłata na konto bankowe:

  • Paczkomaty InPost - 13,00 PLN (2 dni)
  • Kurier InPost - 17,00 PLN (1-2 dni)
  • Kurier DHL expres - 25,00 PLN (1-2 dni)

  Przesyłka pobraniowa (płatne przy odbiorze):

  • zostały wycofane.

  Bez względu na zakupioną ilość produktów w naszym sklepie za przesyłkę płacisz tylko jeden raz.

  Orientacyjny czas wysyłki: 24 godziny (z wyłączeniem dni wolnych od pracy, sobót oraz niedziel)

  Wysyłki realizujemy na terenie całej europy oraz Rosji. Wysyłka do innych krajów jest możliwa po uzgodnieniu kosztów dostawy.

  Prawo odstąpienia od umowy

  Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

  Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas tj. Firma Handlowo – Usługowa „ROREK”, ul. Opolska 1 (Pawilon 723), 44 – 335 Jastrzębie Zdrój, adres e-mail: biuro@rorek.eu , o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (np. pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną).

  Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Wzór formularza odstąpienia od umowy znajduje się w niniejszej zakładce. W przypadku przesłania oświadczenia o odstąpieniu od umowy za pośrednictwem poczty elektronicznej, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku za pośrednictwem poczty elektronicznej. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

  Skutki odstąpienia od umowy

  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowaniu o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji chyba, że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

  Proszę odesłać nam rzecz na poniższy adres:

  ROREK.eu,

  Grabie 307, 32-002 Węgrzce Wielkie.

  Należność zwracamy nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy.

  Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. 

  WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY

  (formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku odstąpienia od umowy)

  – Adresat: Firma Handlowo – Usługowa „ROREK”, ul. Opolska 1 (Pawilon 723), 44 – 335 Jastrzębie Zdrój, adres e-mail: biuro@rorek.eu 

  – Ja/My(*) niniejszym informuję/informujemy(*) o moim/naszym odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy(*) umowy dostawy następujących rzeczy(*) umowy o dzieło polegającej na wykonaniu następujących rzeczy(*) /o świadczenie następującej usługi(*)

  – Data zawarcia umowy(*) /odbioru(*)

  – Imię i nazwisko konsumenta(-ów)

  – Adres konsumenta(-ów)

  – Podpis konsumenta(-ów) (tylko, jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej)

  – Data

  (*) Niepotrzebne skreślić

  Reklamacje

  Procedura rozpatrywania reklamacji została szczegółowo opisana w zakładce Reklamacje.

  Podstawa i zakres odpowiedzialności Sprzedawcy wobec Konsumenta z tytułu prawa do rękojmi za wadę fizyczną i prawną określony jest ustawą z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny.

  Reklamację z tytułu rękojmi można złożyć pisemnie na adres: Firma Handlowo – Usługowa „ROREK”, ul. Opolska 1 (Pawilon 723), 44 – 335 Jastrzębie Zdrój,drogą elektroniczną na adres: biuro@rorek.eu

  W zgłoszeniu reklamacyjnym prosimy o podanie następujących informacji: imię i nazwisko, adres korespondencyjny, adres poczty elektronicznej, numer telefonu, dane dotyczące reklamowanego towaru (nazwa towaru, data zakupu), opis dostrzeżonej wady w towarze, żądanie z tytułu przysługujących praw z rękojmi wynikających z Kodeksu cywilnego, preferowany sposób poinformowania o sposobie rozpatrzenia reklamacji.

  Towar w stosunku, do którego ujawniła się wada należy dostarczyć na adres: Firma Handlowo – Usługowa „ROREK”, ul. Opolska 1 (Pawilon 723), 44 – 335 Jastrzębie Zdrój.

  • Odzież dziecięca

   Odzież dziecieca Rorek.eu

   Rorek.eu to sklep internetowy oraz hurtownia online z akcesoriami będącymi idealnym uzupełnieniem Twojej codziennej garderoby. W naszej ofercie znajdziesz barwne kolekcje takich produktów jak: czapki zimowe damskie, czapki zimowe męskie, oraz dziecięce do których dopasujesz komin zimowy, szalik oraz rękawiczki, a wszystko to naszej produkcji. Szyjemy w Polsce z krajowych materiałów dbając o najwyszą jakość naszych produktów.